Εκλογές στην ΕΛΜΕ Λέσβου- Όλοι οι υποψήφιο

Την Τρίτη 9 Μαίου στις 9π.μ.,στην αίθουσα εκδηλώσεων του Πειραματικού Λυκείου Μυτιλήνης, πραγματοποιείται  η Τακτική Γενική Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση της  ΕΛΜΕ  Λέσβου.


Στη συνέχεια θα ξεκινήσουν  οι εκλογές για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου, των αντιπροσώπων της ΑΔΕΔΥ και των εκπροσώπων στο συνέδριο της ΟΛΜΕ (12-6μ.μ.).
Αναλυτικά  τα ψηφοδέλτια των παρατάξεων που θα συμμετέχουν στις εκλογές.

ΔΑΚΕ Καθηγητών Λέσβου

Δ.Σ. της ΕΛΜΕ

Αλεξιάδης Ευάγγελος του Στυλιανού του ΕΠΑΛ Καλλονής
Αμπουλού Ειρήνη του Εμμανουήλ του 5ου Γυμνασίου Μυτιλήνης
Βαμβακίτου Σταυρούλα του Μιχαήλ του 4ου ΓΕΛ Μυτιλήνης
Βαρελτζής Απόστολος του Ευστρατίου του ΓΕΛ Καλλονής
Βρικέλλης Παναγιώτης του Νικόλαος του ΕΠΑΛ Καλλονής
Γιαννίκος Παναγιώτης του Ευστρατίου του 5ου ΓΕΛ Μυτιλήνης
Γρίβα Βιργινία του Ελευθερίου του Γυμνάσιο Άγρας
Γριππιώτη Μαριάνθη του Κωνσταντίνου του ΕΠΑΛ Πλωμαρίου
Δήσσος Μιχαήλ Άνθιμος του Ευστρατίου του Μουσικού Γυμνασίου
Ζορμπάς Παναγιώτης του Προκοπίου του ΓΕΛ Γέρας
Ιωάννου Ιωάννης του Κωνσταντίνου του 1ου ΕΠΑΛ Μυτιλήνης
Κατσαρός Κωνσταντίνος του Ευστρατίου του ΓΕΛ Παμφίλων
Κορολόγου Ευγενία του Κωνσταντίνου του 4ου Γυμνασίου Μυτιλήνης
Κουτσαντώνης Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου του 1ου Γυμνασίου Μυτιλήνης
Κρητικόγλου Σταμάτιος του Γεωργίου του Εσπ. ΕΠΑΛ Μυτιλήνης
Μουρουγιάννης Χριστόφορος του Ιωάννη του Εσπ. ΕΠΑΛ Μυτιλήνης
Νικολαΐδου Φεβρωνία του Κωνσταντίνου του ΕΠΑΛ Πλωμαρίου
Στρατάκης Μιχαήλ του Γεωργίου του 3ου Γυμνασίου Μυτιλήνης
Τριανταφυλλίδου Φωτεινή του Τριαντάφυλλου της ΔΔΕ Λέσβου
Χαλδεάκης Χρήστος του Δημητρίου του ΓΕΛ Πέτρας
Χατζηκύρκος Γιώργος του Παντελή του Γυμνασίου Πέτρας

Εποπτικό Συμβούλιο

Γιαννάκα Στέλα του Ευαγγέλου του 3ου Γυμνασίου Μυτιλήνης

ΔΑΚΕ Καθηγητών Λέσβου

Aντιπρόσωποι στο 18ο συνέδριο της ΟΛΜΕ
Αλεξιάδης Ευάγγελος του Στυλιανού του ΕΠΑΛ Καλλονής
Αμπουλού Ειρήνη του Εμμανουήλ του 5ου Γυμνασίου Μυτιλήνης
Βαμβακίτου Σταυρούλα του Μιχαήλ του 4ου ΓΕΛ Μυτιλήνης
Βαρελτζής Απόστολος του Ευστρατίου του ΓΕΛ Καλλονής
Βρικέλλης Παναγιώτης του Νικόλαος του ΕΠΑΛ Καλλονής
Γιαννίκος Παναγιώτης του Ευστρατίου του 5ου ΓΕΛ Μυτιλήνης
Γρίβα Βιργινία του Ελευθερίου του Γυμνάσιο Άγρας
Γριππιώτη Μαριάνθη του Κωνσταντίνου του ΕΠΑΛ Πλωμαρίου
Δήσσος Μιχαήλ Άνθιμος του Ευστρατίου του Μουσικού Γυμνασίου
Ζορμπάς Παναγιώτης του Προκοπίου του ΓΕΛ Γέρας
Ιωάννου Ιωάννης του Κωνσταντίνου του 1ου ΕΠΑΛ Μυτιλήνης
Κατσαρός Κωνσταντίνος του Ευστρατίου του ΓΕΛ Παμφίλων
Κορολόγου Ευγενία του Κωνσταντίνου του 4ου Γυμνασίου Μυτιλήνης
Κουτσαντώνης Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου του 1ου Γυμνασίου Μυτιλήνης
Κρητικόγλου Σταμάτιος του Γεωργίου του Εσπ. ΕΠΑΛ Μυτιλήνης
Μουρουγιάννης Χριστόφορος του Ιωάννη του Εσπ. ΕΠΑΛ Μυτιλήνης
Νικολαΐδου Φεβρωνία του Κωνσταντίνου του ΕΠΑΛ Πλωμαρίου
Στρατάκης Μιχαήλ του Γεωργίου του 3ου Γυμνασίου Μυτιλήνης
Τριανταφυλλίδου Φωτεινή του Τριαντάφυλλου της ΔΔΕ Λέσβου
Χαλδεάκης Χρήστος του Δημητρίου του ΓΕΛ Πέτρας
Χατζηκύρκος Γιώργος του Παντελή του Γυμνασίου Πέτρας


ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΒΕΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                              
     
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                        
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                    
ΚΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΕΑΡΧΟΥ                                                                  
ΜΑΤΟΣΣΙΑΝ ΑΛΜΠΕΡ ΝΤΙΚΡ(ΝΤΙΚΡΑΝ) του ΑΡΑ ΡΟΜΕΡ      
ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ   του ΑΝΔΡΕΑ                                        
ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΜΠΟΥΡΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                  
ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                            


ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ 18ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΟΛΜΕ

ΒΕΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    
 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΕΑΡΧΟΥ
ΜΑΤΟΣΣΙΑΝ ΑΛΜΠΕΡ ΝΤΙΚΡ(ΝΤΙΚΡΑΝ)  του ΑΡΑ ΡΟΜΕΡ
ΜΠΟΥΡΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ   του ΑΝΔΡΕΑ
 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                      


ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΝΟΜ.ΤΜΗΜΑ ΑΔΕΔΥ
ΒΕΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
                                             
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
                         
ΚΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΕΑΡΧΟΥ  
                                             
ΜΑΤΟΣΣΙΑΝ ΑΛΜΠΕΡ ΝΤΙΚΡ(ΝΤΙΚΡΑΝ) του ΑΡΑ ΡΟΜΕΡ

ΜΠΟΥΡΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
                             
ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ   του ΑΝΔΡΕΑ      
                               
ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                            


ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

Ψάλτου Ευστράτιος (Στρατής) του Ευαγγέλου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το ΠΑΜΕ

   ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΕΛΜΕ ΛΕΣΒΟΥ
ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΕ04.05)
ΒΕΝΕΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΠΕ17.01)
ΓΟΝΙΔΕΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙNΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (ΠΕ17.02)
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ04.01)
ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΡΑΤΩ ΤΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ(ΠΕ06)
ΚΑΡΑΜΣΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΗ (ΠΕ04.01)
ΚΗΡΥΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΕ02)
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕ20)
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΕ02)
ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕ06)
ΣΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ03)

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ ΟΛΜΕ

  ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΕ04.05)
ΒΕΝΕΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΠΕ17.01)
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ04.01)
ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΡΑΤΩ ΤΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ (ΠΕ06)
ΚΑΡΑΜΣΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΗ (ΠΕ04.01)
ΚΗΡΥΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΕ02
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΕ02)
ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕ06)
ΣΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ03)



ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ
ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΔΕΔΥ

ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΕ04.05)
ΒΕΝΕΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΠΕ17.01)
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ04.01)
ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΡΑΤΩ ΤΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ (ΠΕ06)
ΚΑΡΑΜΣΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΗ (ΠΕ04.01) ΚΗΡΥΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΕ02)
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΕ02)
ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕ06)
ΣΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ03)


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ Δ.Ε. ΛΕΣΒΟΥ

Υποψήφιοι για ΔΣ

Αλχατζίδου Ανδρομάχη του Γεωργίου
Γεωργοκώστα Σοφία του Χρήστου
Γκίκα Ευφημία (Έφη) του Λεωνίδα
Γκουλιούμη Ζακελίνα του Στυλιανού
Καλύβα Άννα του Ευαγγέλου-Σπυρίδωνος
Κογκορόζη Μαρία της Ελευθερίας
Ντουράκης Κωνσταντίνος του Στεργίου
Σπανός Γεώργιος του Θεοδώρου
Τσιρεπλής Ιγνάτιος (Τάκης) του Παναγιώτη

Υποψήφιοι για Εποπτικό Συμβούλιο

Κρητικός Παναγιώτης του Νικολάου



Υποψήφιοι για το συνέδριο της ΟΛΜΕ

Αλχατζίδου Ανδρομάχη του Γεωργίου
Γεωργοκώστα Σοφία του Χρήστου
Γκίκα Ευφημία (Έφη) του Λεωνίδα
Γκουλιούμη Ζακελίνα του Στυλιανού
Καλύβα Άννα του Ευαγγέλου-Σπυρίδωνος
Κογκορόζη Μαρία της Ελευθερίας
Κρητικός Παναγιώτης του Νικολάου
Ντουράκης Κωνσταντίνος του Στεργίου
Σπανός Γεώργιος του Θεοδώρου
Τσιρεπλής Ιγνάτιος (Τάκης) του Παναγιώτη



Υποψήφιοι για τη ΓΣ του ν.τ. της ΑΔΕΔΥ

Αλχατζίδου Ανδρομάχη του Γεωργίου
Γεωργοκώστα Σοφία του Χρήστου
Γκίκα Ευφημία (Έφη) του Λεωνίδα
Γκουλιούμη Ζακελίνα του Στυλιανού
Καλύβα Άννα του Ευαγγέλου-Σπυρίδωνος
Κρητικός Παναγιώτης του Νικολάου
Ντουράκης Κωνσταντίνος του Στεργίου
Σπανός Γεώργιος του Θεοδώρου

Τσιρεπλής Ιγνάτιος (Τάκης) του Παναγιώτη

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Στείλτε μας την φωτογραφία σας,
την αποψή σας, την καταγγελία σας,
δώστε δύναμη στη φωνή σας,αναδείξτε την δική σας ιστορία,
στο e-mail: 24oresblog@gmail.com