Αγώνες Ανωμ. Δρόμου κ Εορταστικής Εκδήλωσης Βραβεύσεων Κλασικού Αθλητισμού (ονομαστική κατάσταση ατόμων που θα βραβευτούν )

Αναπτυξιακοί Αγώνες Δρόμου σε Ανώμαλο ΄Εδαφος
Γιορτή Βραβεύσεων Κλασικού Αθλητισμού ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Λέσβου
Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Λέσβου με την υποστήριξη της Περιφέρειας Βορείου Αιγαίου, διοργανώνουν και σας π ρ ο σ κ α λ ο ύ ν  σε μια σειρά  αθλητικών – εορταστικών - τιμητικών εκδηλώσεων που θα πραγματοποιηθούν,   στην περιοχή της Δημοτικής Ενότητας Καλλονής,  την Κυριακή 3/02/2019  όπως παρακάτω:

Σκάλα Καλλονής: Από ώρα 09:00 έως 11:45 π.μ.
Αναπτυξιακοί Αγώνες Δρόμου σε Ανώμαλο ΄Εδαφος σε δημόσιους δρόμους της περιοχής.
Δημοτικό Θέατρο Καλλονής και ώρα 12:30 μ.μ.
Εορταστική – Τιμητική εκδήλωση που περιλαμβάνει:
Κοπή Βασιλόπιτας της ΄Ενωσης
Απονομές Επάθλων στους τρείς πρώτους νικητές-νικήτριες των αγώνων ανωμάλου δρόμου.
Τιμητικές Βραβεύσεις στους Αθλητές και Αθλήτριες  των σωματείων της ΄Ενωσης,  που διακρίθηκαν σε Διεθνής Διοργανώσεις με την Εθνική Ομάδα και κατέκτησαν μετάλλια στα Πανελλήνια Πρωταθλήματα Κλασικού Αθλητισμού κατά την αγωνιστική περίοδο 2018 καθώς και των προπονητών τους. 
Επίσης κατά την διάρκεια της εκδήλωσης θα τιμηθούν,  σωματεία που ξεχώρισαν, φορείς  αλλά και  προσωπικότητες,   που συνέδραμαν και στήριξαν την ανάπτυξη του Κλασικού Αθλητισμού του τόπου μας  κατά το έτος 2018.
Η παρουσία σας  στις παραπάνω εκδηλώσεις,
θα αποτελέσει για εμάς ιδιαίτερη τιμή και χαρά.
Για το Δ.Σ. της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Λέσβου

             
Ακολουθεί  ονομαστική κατάσταση των ατόμων που θα βραβευτούν. 



Ε.Α.Σ.  ΣΕΓΑΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΤΙΜΗΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΒΡΑΒΕΥΣΕΩΝ  ΚΛΑΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 
  Δημοτικό Θέατρο Καλλονής - Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 12:30 μ.μ.
Β Ρ Α Β Ε Υ Ο Ν Τ Α Ι
Α) ΑΘΛΗΤΕΣ-ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ  ΣΕ  ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ  ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2018
1. ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ (ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
2. ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ-ΔΕΣΠΟΤΕΡΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ (Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ)
3. ΧΑΤΖΙΟΥ  ΠΕΤΡΟΣ (ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
4. ΚΕΛΕΜΕΝΗ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΜΠΑΡΙΜΕ (ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
5. ΑΝΘΟΥΣΑ  ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Γ.Σ.)
6. ΜΠΑΡΑΚΗ  ΜΕΛΠΩΜΕΝΗ (ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
7. ΝΤΕΡΒΙΣΗ  ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ (ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
8. ΣΕΛΛΟΥΝΤΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
9. ΚΑΣΣΟΥ  ΜΑΡΙΑ (ΑΡΙΩΝ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
10.ΤΖΙΝΙΕΡΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ)
11. ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
12. ΤΣΑΛΙΚΗ  ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
13. ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ  ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
14. ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ) 

Β) ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ  ΔΥΝΑΜΗΣ ΕΑΣ ΛΕΣΒΟΥ
1. ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ – ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΣ ΣΕΓΑΣ)
2. ΖΟΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ)
3. ΚΑΝΛΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ (ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
Γ) ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ  ΠΟΥ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΑΘΛΗΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΑΣ
1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  (Χατζίου Πέτρο - Αθλοκίνησης)
2. ΧΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     (Μερτζανίδη-Δεσποτέρη Μιχαήλ - Ηφαιστίας )
3. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  (Κελεμένη Δέσποινα – Μπαριμέ - Αθλοκίνησης)
Δ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥΣ  ΣΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ 
1. ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Γ.Σ.)
2. ΨΟΥΧΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ)
3. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ)
Ε) ΤΑ ΤΡΙΑ ΠΡΩΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΥΜΦΩΝΑ  ΜΕ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ  ΕΤΟΥΣ  2018
1ο Σωματείο ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
2ο Σωματείο Α.Ο ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
3ο Σωματείο Α.Ε.Λ.  ΚΑΛΛΟΝΗΣ Γ.Σ.
ΣΤ) ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ ΚΛΑΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
Ζ) Μ.Μ.Ε. :  RunningNews,  KalloniNews,  LesvosPost

Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΟΛΩΝ ΣΑΣ Σ΄ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ, ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΩΝ ΟΣΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΧΑΡΑ.....ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου