Κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Μυτιλήνης η υποψηφιότητα της Λαϊκής Συσπείρωσης

Η Τομεακή Επιτροπή Λέσβου του ΚΚΕ με ιδιαίτερη ικανοποίηση ανακοινώνει πως ολοκληρώθηκε την περασμένη Κυριακή η κατάθεση στο Πρωτοδικείο Μυτιλήνης των ψηφοδελτίων της Λαϊκής Συσπείρωσης στους Δήμους Μυτιλήνης και Δυτικής Λέσβου και σε είκοσι επτά (27) κοινότητες του νησιού μας, καθώς και του ψηφοδελτίου της Περιφέρειας Βορείου Αιγαίου με τις υποψηφιότητες στην Περιφερειακή Ενότητα Λέσβου.

Η Τομεακή Επιτροπή ευχαριστεί θερμά τους 298 συντρόφους και συντρόφισσες, συναγωνιστές και συναγωνίστριες, φίλους και φίλες που με την παρουσία τους τιμούν και κοσμούν τα ψηφοδέλτια της Λαϊκής Συσπείρωσης στο νησί μας. Ευχαριστεί επίσης θερμά τις πολλές ακόμα δεκάδες συναγωνιστών και φίλων που έθεσαν τον εαυτό τους στη διάθεσή της για ενδεχόμενη χρησιμοποίησή τους.
Τα ψηφοδέλτια που κατατέθηκαν είναι τα παρακάτω:

Περιφέρεια ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια ΛΕΣΒΟΥ
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
1. ΑΝΔΡΗ - ΡΑΦΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΑΝΘΥΠΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΑΝΤΩΝΑ – ΒΟΥΓΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΑΡΧΟΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
5. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΒΟΥΛΒΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΓΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
8. ΓΙΑΝΝΟ ΜΑΡΣΕΛΝΤ του ΜΙΧΑΛ
9. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΚΑΚΝΑΒΑΤΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
11. ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
12. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13. ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
14. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΡΑΤΩ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
15. ΚΑΡΑΤΖΙΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
16. ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17. ΚΟΜΝΗΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
18. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
19. ΛΥΤΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20. ΜΠΟΡΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
21. ΜΠΟΥΛΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
22. ΝΤΙΝΕΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23. ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
24. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
25. ΣΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
26. ΤΟΥΡΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
27. ΧΥΔΕΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΝΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφια Δήμαρχος

          Εκλογική Περιφέρεια ΑΓΙΑΣΟΥ
1. ΑΪΒΑΛΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
2. ΣΚΛΕΠΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

            Εκλογική Περιφέρεια ΓΕΡΑΣ
1. ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΒΕΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
3. ΚΟΤΖΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΧΙΩΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ (ΣΤΡΑΤΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

          Εκλογική Περιφέρεια ΕΥΕΡΓΕΤΟΥΛΑ
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΤΣΟΥΛΕ – ΤΣΟΥΛΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ

            Εκλογική Περιφέρεια ΛΟΥΤΡΟΠΟΛΗΣ ΘΕΡΜΗΣ
1. ΚΟΜΒΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΧΑΡΑΤΣΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

            Εκλογική Περιφέρεια ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

1. ΑΝΕΡΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
3. ΒΕΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
4. ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΖΩΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
5. ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΓΚΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΓΟΝΙΔΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΚΛΑΔΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΚΟΛΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΚΟΜΝΗΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
14. ΛΥΚΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15. ΜΑΓΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
16. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
17. ΜΑΚΡΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΜΑΛΑΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΜΕΤΑΞΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΟΡΕΣΤΗ
20. ΝΙΚΗΤΑ -  ΜΟΥΦΛΟΥΖΕΛΛΗ ΤΡΙΑΔΑ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
21. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΟΜΝΑ
22. ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
23. ΠΕΤΡΕΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
24. ΣΟΥΛΟΥΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
25. ΣΠΑΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
26. ΤΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
27. ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΙΑΝΝΑΚΗ
28. ΤΣΑΓΚΑΡΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ
29. ΦΙΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
30. ΧΑΣΕΜ ΣΕΡΙΧΑΝ του ΤΑΧΑ
31. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
32. ΧΡΥΣΑΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
33. ΨΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ

           Εκλογική Περιφέρεια ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
1. ΒΟΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
2. ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
3. ΜΙΧΑΛΕΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΠΡΩΤΟΓΗΡΟΣ ΔΟΥΚΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΡΑΦΤΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΣΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
1. ΓΙΑΚΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΛΟΥΚΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΤΡΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΕΡΕΣΟΥ ΑΝΤΙΣΣΗΣ
1. ΒΑΣΙΛΑ ΡΗΓΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
2. ΓΚΟΓΚΑ  - ΣΚΟΜΒΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ του ΗΛΙΑ
3. ΙΩΣΗΦΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΜΒΟΥΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΜΑΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  του ΦΩΤΙΟΥ
7. ΠΑΝΤΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΡΕΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
9. ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΛΟΝΗΣ

1. ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΔΟΥΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ  του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
4. ΖΟΛΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
5. ΚΑΖΑΜΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΚΑΚΑΡΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΚΟΝΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
8. ΚΟΥΤΡΟΥΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ
9. ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
10. ΜΑΝΤΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ
11. ΠΕΡΜΑΧΟΥ ΖΑΦΕΙΡΩ του ΣΤΑΥΡΟΥ
12. ΣΑΒΒΑ ΙΣΑΒΕΛΛΑ του ΚΩΣΤΑ
13. ΣΙΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
14. ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15. ΧΟΝΔΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ

1. ΚΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΛΙΟΜΙΔΙΩΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
3. ΚΡΑΛΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΑΣΤΡΑΝΕΣΤΑΣΗ ΝΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΦΡΑΓΓΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια ΜΗΘΥΜΝΗΣ

1. ΔΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΟΥΤΣΟΥΚΤΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΧΑΛΙΚΙΩΤΗ ΦΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΠΕΤΡΑΣ

1. ΓΙΑΡΑΜΑΝΗ ΖΑΧΑΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΠΟΥΔΟΥΤΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
5. ΠΑΡΕΛΛΗ ΝΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΤΣΑΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ

1. ΑΛΒΑΝΟΣ ΔΟΥΚΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
4. ΚΡΕΤΣΕΛ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΙΖΑΜΠΕΘ του ΧΕΡΜΑΝ
5. ΞΥΝΟΡΟΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΤΡΙΑΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΣΑΛΤΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΣΟΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΔΗΜΟΥ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΑΓΙΑΣΟΣ
1. ΔΕΛΟΓΚΟΥ ΑΓΑΒΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΑΜΑΤΣΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΚΑΜΠΙΡΕΛΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
7. ΚΥΠΡΙΩΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΣΟΥΣΑΜΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΑ
11. ΨΑΡΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΙΠΠΕΙΟΣ
1. ΜΥΣΤΕΓΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΤΣΟΥΛΕ - ΤΣΟΥΛΕΛΛΗ ΠΡΟΚΟΠΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
5. ΧΑΤΖΗΜΑΓΚΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΣ
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΒΟΥΝΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΟΥΤΣΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
4. ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΪΣΤΡΟΣ (ΜΑΝΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΛΟΥΤΡΑ
1. ΚΑΜΝΟΡΟΤΣΗ ΡΑΛΙΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΛΙΓΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
4. ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
5. ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΛΟΥΤΡΟΠΟΛΗ ΘΕΡΜΗΣ
1. ΔΕΛΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΗΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΤΑΡΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ - ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΕΣΑΓΡΟΣ
1. ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ
3. ΚΕΚΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΠΡΩΤΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
5. ΤΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
1. ΒΕΝΕΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
2. ΒΟΥΛΒΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΓΙΑΝΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΑΛΑΡΟΥΤΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
5. ΚΑΡΙΩΤΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΛΑΪΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΜΠΟΥΣΓΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
10. ΝΙΑΒΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΠΑΓΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13. ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
14. ΣΤΑΘΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΤΣΙΒΓΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
16. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΣ
1. ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΡΟΥΓΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΜΦΙΛΑ
1. ΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΑΞΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3. ΒΑΡΙΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
4. ΛΥΚΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΡΑΦΤΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΣ
1. ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
4. ΜΠΑΣΤΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΗΓΗ
1. ΒΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΟΥ
3. ΓΙΑΚΑΛΗ ΑΜΕΡΣΟΥΔΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΔΕΛΑΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΛΩΜΑΡΙ
1. ΑΝΔΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΒΟΥΡΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΖΟΡΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΟΜΒΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
6. ΛΟΥΠΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΠΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΡΑΦΤΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΚΟΠΕΛΟΣ
1. ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΔΕΛΗΜΑΝΩΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΤΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
1. ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΒΟΥΛΑΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΔΟΥΔΩΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
5. ΜΥΣΤΕΓΝΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
7. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΝΕΜΟΤΙΑ
1. ΑΘΗΝΑΪΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΤΣΙΚΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΒΑΞΕΒΑΝΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΚΑΣΤΡΙΝΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΣΜΥΡΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΧΥΔΕΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ
ΕΡΕΣΟΣ
1. ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΑΡΑΚΟΥΣΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΕΛΕΡΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΔΕΛΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
5. ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΚΟΥΡΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΛΛΟΝΗ
1. ΑΡΑΔΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΒΑΞΕΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΔΑΝΙΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
4. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΥΣΤΕΓΝΙΩΤΗ ΝΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΞΕΝΙΤΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΤΖΙΝΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΑΠΗ
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΑΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΠΑΝΑΓΗ
2. ΒΟΥΝΔΡΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΟΛΥΒΙΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
5. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6. ΧΑΤΖΗΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
7. ΨΑΡΑΔΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΨΑΡΑΔΕΛΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΕΡΑΜΙ
1. ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ
2. ΚΟΝΤΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΝΤΑΒΑΖΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΤΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΛΙΣΒΟΡΙ
1. ΔΑΛΒΑΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΚΛΑ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΟΥΛΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΜΙΣΤΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΣΥΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ
6. ΤΗΝΙΑΚΟΥ ΙΓΝΑΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΧΑΜΑΤΖΟΛΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΣ
1. ΑΝΤΩΝΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΨΩΚΑΡΔΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΛΑΚΗ
3. ΓΡΟΣΟΜΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ
4. ΓΡΟΣΟΜΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
5. ΠΑΤΣΙΛΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
6. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΤΑΡΣΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΤΖΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΗΘΥΜΝΑ
1. ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΓΙΟΥΡΟΥΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΠΑΡΙΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΣΕΡΕΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑ
1. ΒΑΡΣΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2. ΚΑΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΛΙΑΡΓΚΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΛΙΑ
4. ΜΠΟΥΔΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
5. ΠΑΓΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΚΕΛΕΠΕΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΖΑΡΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΙΑΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΜΑΛΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΜΑΡΚΕΖΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
10. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΣΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
Επίσης στηρίζουμε τους παρακάτω φίλους της Λαϊκής Συσπείρωσης που είναι υποψήφιοι πρόεδροι των παρακάτω κοινοτήτων:
Κοινότητα ΑΡΓΕΝΟΥ: ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κοινότητα ΜΥΧΟΥΣ: ΧΑΤΖΗΒΑΓΙΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
Κοινότητα ΝΑΠΗΣ: ΜΑΚΡΟΔΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ



Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου